questions

Questions & Answers

המלצה שלי בתור קוסמטיקאית להתחיל כמה שיותר מוקדם, מזג האוויר החם בארץ גורם ליובש והזדקנות מהירה של העור. לכן טיפוח וטיפול מגיל צעיר יעזור להגן על העור שלנו מיובש וימנע היווצרות קמטים וקמטוטים מיותרים. ושימוש באנטיאיג’ינג מומלץ להשתמש מגיל 30.

הסרום בעל פורמולה ייחודית לשיקום והבראה שיפור ומיצוק העור, מסייע לעיכוב הזדקנות העור תוך שמירה על לחותו הטבעית ודחיית יצירת קמטים חדשים וטישטוש קימטוטים וקמטים קיימים למראה זוהר וצעיר.

קרם וסרום של דליתה מוצרים משלימים יחד פועלים על כל שכבות העור ומעניקים אפקט טיפוח ושיקום מקסימלי, הסרום של דליתה מורכב מריכוז גבוהה של חומרים פעילים הבנויים ממולקולות קטנות החודרות לשכבה העמוקה ביותר של העור(דרמיס)
קרם פנים והצוואר של דליתה עשיר בחומצה היאלורונית טבעית בשמנים אתריים. תפקידו לשקם ולהגן גם על שכבת העור החיצונית(אפידרמיס).
שילוב של השניים יוצר אנטיאיג’ינג מושלם הנותן אפקט של עור, זורח, צעיר ובריא

בשנים האחרונות מגלים מחדש את היתרונות המהותיים שיש לחומרים טבעיים על פני חומרים תעשייתיים. בשימוש בחומרים טבעיים השיפור ניכר במהירות ונשים רבות מרגישות בו כבר מהשימושים הראשונים, כל זה לעומת תכשירים שהם לא עשויים מחומרי גלם טבעיים, הוכח שרוב תכשירי הקוסמטיקה עשויים מנגזרות נפט וחומרים כימיים האוטמים את התאים ולא מאפשרים חדירה של לחות ואף מונעים מהעור לשחרר רעלים ומייבשים את העור ובכך מאיצים את הזדקנות העור ועלולים אף להזיק לו!
לכן, חשוב ומומלץ להשתמש בחומרים טבעיים בלבד, המוכחים בעלי תכונות וסגולות בריאות, החודרים לשכבה העמוקה ביותר של העור ואף נספגים בדם ולכן הם מטפלים, מזינים, משקמים ואף דוחים את הזדקנות העור בצורה יעילה. 

רוב האנשים מתלוננים על תופעות לוואי ומפתחים אלרגיות ורגישויות, כתוצאה משימוש במוצרים המכילים חומרים כימיים, השכיחים במוצרי הטיפוח.
לעומת זאת בתחום הקוסמטיקה הטבעית, המוצרים אינם מייצרים תופעות לוואי, מכיוון שהרכב החומרים מכיל חומרים טבעיים, שאינם מייצרים רגישויות כתוצאה משימוש יתר.

בתחום הקוסמטיקה הטבעית המוצרים אינם מייצרים תופעות לוואי, מכיוון שהרכב החומרים מכיל חומרים טבעיים המצויים בטבע סביבנו אשר לא עברו תהליכים כימיים ואינם מייצרים רגישויות גם בשימוש יתר.
לעומת זאת, רוב האנשים מתלוננים על תופעות לוואי ומפתחים אלרגיות, אדמומיות, גירודים, כוויות, ואף צלקות, והכל כתוצאה משימוש במוצרים המכילים חומרים כימיים כמו נפט, זפת, אלכוהול וחומרים משמרים לסוגיהם השכיחים במוצרי הטיפוח.

במוצרים שלי אני משתמשת אך ורק במוצרים טבעיים שהוכחו כיעילים בשמירה, שיקום והגנה על העור שלנו וחלקם בעלי סגולות ארומתרפיות שעוזרות לנו להישאר רגועות ולהגביר תחושות חיוביות בגוף.
בנוסף, שילוב המוצרים מעניק טיפול לכל שכבות העור מהעמוקה ביותר(דרמיס) עד לחיצונית שבהן(אפידרמיס)  כדי לתת תוצאות מקסימליות, מה שיוצר מוצרים בעלי ריכוז גבוהה של חומרים פעילים טבעיים ובעלי פורמולה ייחודית המסייעת להילחם בסימני הזמן ולמראה עור צעיר חלק וזוהר.
וההוכחה הניצחת מכולן היא, התוצאות.

אחרי המון ניסיונות עם חומרים שונים וגם מהמוצרים הנמכרים ביותר בשוק הבנתי שההרכב הכי טוב והכי נכון לעור שלנו כדי שיהיה בריא וזוהר הוא ריכוז גבוהה של חומרים פעילים שמגיעים ממקור טבעי בלבד ושלא עברו תהליכים כימיים לסוגיהם,
לכן המוצרים שלי מורכבים רק משמנים צמחיים ושמנים אתריים מכבישה קרה באיכות גבוהה, ויטמינים חיוניים שונים, תמציות צמחים טבעיות, חומצה היאלורונית וחמאות טבעיות שונות.  

ההשפעה מתחילה כבר מהשימוש הראשון, ברגע שהעור נפגש עם חומרים שטובים לו ועוזרים לו להשתקם הוא ‘ישתה’ אותם כדי לעזור לעצמו בתהליך, כן חשוב לדעת שעל מנת לראות תוצאות עמוקות וארוכות טווח ההמלצה היא להשתמש במוצרים לאורך זמן ולהתמיד בשימוש בהם בוקר וערב.
זה בהחלט תלוי במצב העור לפני תחילת הטיפול יחד עם זאת לקוחות מדווחות כבר לאחר שבוע של שימוש רציף שהן רואות שינוי ומרגישות שיפור במראה שלהן. 

המוצרים מתאימים לכל סוגי העור ובעצם תלוי מטרת שימוש,
בעור רגיל מומלץ להשתמש במוצרים כדי למנוע ולדחות את סימני הזמן בעור, להרגיש בריאה, יפה ומהממת לאורך שנים.
בשימוש על עור יבש מומלץ להשתמש במוצרים כדי להתחיל את תהליך השיקום של העור ולהחזיר לך את המראה שאת כל כך אוהבת בעצמך,
קמטים עמוקים וגסים הם עקשנים וכמעט בלתי הפיכים בחלק מהמקרים ולכן מומלץ למנוע אותם מוקדם ככל הניתן ולא לחכות עד שהם יופיעו.