קרם לצוואר – טיפים והמלצות לטיפוח עור הצוואר

בעולם הטיפוח תשומת הלב מופנית במרבית המקרים לטיפול בעור הפנים והידיים, כך שלא אחת עור הצוואר נזנח. עם זאת, עור הצוואר רגיש לא פחות להזדקנות, צניחה וקמטים, כך שהטיפול בו הוא חלק בלתי נפרד משגרת טיפוח מקיפה. בפוסט זה בבלוג, נחקור את היתרונות של שימוש בקרם צוואר תוך שימת דגש על בחירת הקרם הנכון ושילובו בשגרת הטיפוח.

 

למה קרם נפרד לצוואר?

עור הצוואר שונה במאפייניו מעור הפנים, הידיים והגוף. הוא דק ועדין יותר ולכן דורש טיפול מיוחד משלו. שימוש בקרם צוואר ייעודי מבטיח שאזור זה יקבל את תשומת הלב וההזנה הדרושים לו. בנוסף, טיפול נכון מקדים תרופה למכה ושומר על עור הצוואר מפני קמטים ופגמי זקנה. 

 

תפקידם של קרמי לחות לצוואר בשמירה על בריאות העור

קרמי לחות לצוואר מספקים לחות אינטנסיבית, עוזרים למנוע יובש ומשפרים את גמישות העור. ניתן לחלק את תפקידיו של קרם צוואר לשני תחומים עיקריים: 

 • טיפול בדאגות נפוצות כמו רפיון וקמטים – ככל שאנו מתבגרים, עור הצוואר נוטה לאבד מוצקות וגמישות. אובדן המיצוק והגמישות יכול לגרום לנפילה ולהיווצרותם קמטים עמוקים. לשם כך קיים קרם צוואר ממצק – קרמים אלו מכילים רכיבים עוצמתיים טבעיים הפועלים להידוק ולהרמת העור, ומפחיתים את מראה הריפיון והקמטים.
 • התחדשות ושיפור מראה העור שימוש בקרם צוואר נותן מענה לדאגות העור הקיימות, אך הוא גם בעל השפעה רבה על התחדשות העור. קרמים אלו מקדמים את חידוש העור ומשפרים את המרקם הכללי שלו כך שבעזרת שימוש עקבי, ניתן להבחין בעור צוואר צעיר יותר ומלא חיות. 

 

קרם צוואר מומלץ – איך בוחרים קרם לחות לצוואר 

כיום, קיימות בשוק אינספור חברות המייצרות קרמים לצוואר, כך שלא אחת נשאלת השאלה – איזה קרם כדאי לקנות? לשם כך ניתן להיעזר במספר פרמטרים לבחירת קרם איכותי ואפקטיבי לעור הצוואר: 

 • חומרים טבעיים – תמיד מומלץ לבחור בקרם לחות לצוואר המופק באמצעות רכיבים טבעיים שנבחרו בקפידה. חומרים כמו שמנים מזינים, נוגדי חמצון טבעיים ותרכובות נועלות לחות, מבטיחים שקרם הצוואר מספק לחות אופטימלית החיונית לבריאות העור.
 • איזון שמנים – רצוי לוודא שהקרם שבוחרים נרקח במחשבה רבה ותשומת לב לפרטים. איזון נכון ומוקפד של הרכיבים והשמנים מבטיח שהקרם נספג בקלות, ומותיר את הצוואר גמיש ומלא לחות מבלי להשאיר את העור דביק למגע. 
 • התאמה לכל סוגי העור – קרם לחות לצוואר צריך להתאים לסוג העור של הקונה ולכן הבחירה הנוחה ביותר היא בקרם המיועד לכל סוגי העור. בין אם לעור שמן, יבש או מעורב, חשוב שהקרם יהיה בעל מרקם קליל וישמור על הלחות של העור מבלי לפגוע בהגנתו הטבעית.
 • ללא כימיקלים קשים – כימיקלים קשים עלולים לפגוע בעור הצוואר ולהשאיר אותו נזוק ופגיע. חשוב לוודא שהקרם שבוחרים נבדק על ידי רופאי עור ושהנוסחה עדינה ובטוחה לשימוש.
 • ביקורות והמלצות שביעות רצון הלקוחות מעידה רבות על יעילות המוצר. תמיד מומלץ לבחור בקרם לחות לצוואר שזכה לביקורות חיוביות ועדויות מלקוחות מרוצים. זאת מכיוון שהמלצות חיוביות מאששות שהקרם אפקטיבי לאחר שימוש עקבי, וכי השקעה ברכישתו משתלמת. 

 

טיפים לשימוש יעיל בקרם צוואר

כדי למקסם את היתרונות של קרם הצוואר, הנה כמה טיפים לשימוש יומיומי יעיל:

 1. מלמטה למעלה – מומלץ למרוח את הקרם במשיכות כלפי מעלה, החל מעצם הבריח ולכיוון הסנטר. באופן זה ניתן לנטרל במעט את ההשפעות של כוח המשיכה ולסייע להפקת מראה מורם.
 2. עיסוי – מומלץ להשתמש בתנועות עיסוי עדינות תוך כדי מריחת הקרם כדי לעזור להגביר את זרימת הדם ולזרז את הספיגה.
 3. עקביות מביאה תוצאות – רצוי לשלב את קרם הצוואר בשגרת הטיפוח הקבועה ולמרוח אותו בבוקר ובלילה לתוצאות מיטביות.
 4. כמות מותאמת – חשוב להתאים את כמות הקרם לצרכיו של העור ולשים לב למרקם ולתחושה שלו תוך כדי שימוש. כך למשל אם העור מרגיש יבש מאוד ניתן תחילה לשים יותר מהקרם, אך ברגע שנהיה רך למגע ניתן להפחית את הכמות בהתאם.
 5. לשים לב להחמרה – אם נתקלים בבעיות עור או פריחות יש להתייעץ עם רופא עור בהקדם. בנוסף, אם סובלים מבעיות עור או רגישות למוצרים יש לשים לב שהמוצר החדש שבוחרים בטוח לשימוש קבוע. 

 

קרם צוואר ייעודי הוא חלק חיוני משגרת טיפוח הוליסטית. קרם לחות לצוואר מסייע בשמירה על עור הצוואר וטיפול בהופעת בפגמי זקנה. לכן בחירה בקרמים הנכונים הכרחית למזעור הופעת הקימטוטים, הקמטים והצניחה. 

 

‘דליתה’ – מוצרי טיפוח מזינים מחומרים טבעיים 

אם גם את מחפשת אחר קרם איכותי, טבעי ואפקטיבי לצוואר – המוצרים של ‘דליתה’ הם בדיוק עבורך. ‘דליתה’ מגיעה עם מומחיות של שנים בייצור מוצרי טיפוח באמצעות חומרים טבעיים. תהליך המחקר והפיתוח שלנו מבטיח שהמוצרים לא רק יעילים אלא גם בטוחים לעור שלך ונכונים לו. 

כדי לחקור עוד על קרם הצוואר של ‘דליתה’ ומוצרי קוסמטיקה וטיפוח טבעיים אחרים, מוזמנת לבקר באתר האינטרנט שלנו. האתר מספק מידע מפורט על קרם הצוואר לצד המלצות מלקוחות מרוצים. לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון – 055-550-7343.