דליתה - סודות הקוסמטיקה של הטבע

השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך בהקדם!

ללא ניתוחים וללא הזרקות- סודות הטיפוח של כוהנת הטיפוח הטבעי דלית ברזני נחשפים

אנשים לא מאמינים לי. הם בטוחים שאני מנותחת. אבל אני לא. אני משתמשת רק במוצרים שלי כבר שנים, וזה עובד. תסתכלו על עור הפנים שלי. זה לא שיש לי גנים טובים. הסוד שלי הוא לא סוד. הוא מה שאני באה להגיד לכן. המוצרים שלי מכילים רכיבים טבעיים ובריכוזים גבוהים, ללא נגזרות של נפט ושאר כימיקלים האוטמים ומונעים מהעור את הלחות הטבעית שלו, ולכן הם באמת בריאים לעור הפנים. העור נשאר חי ובריא, מלא חיוניות, וככה אין קמטים ולא צריך מייק-אפ.

דלית, בת חמישים, רוקחת לעצמה את מוצרי הטיפוח על בסיס שמנים ותמציות צמחים.

“ככל שעברו השנים ואני מתבגרת, נוכחתי לדעת שהמוצרים שהשתמשתי בהם בכל השנים הללו דחו את הזדקנות העור שלי ושל כל מי שמשתמש בקביעות. ולכן החלטתי להפיץ את הבשורה שלי לעולם ולגרום לכמה שיותר נשים לדחות את הזדקנות עורן!!” 

היו רגעים לאורך הדרך שחשבת לוותר על החלום?

כשהתחלתי לעבוד על קבלת האישור של משרד הבריאות, הלכתי לכמה וכמה מפעלים, שאמרו לי שאף אחד לא משתמש בכל כך הרבה תמציות ושמנים בשביל מוצר אחד. ובגלל שזה לא יהיה רווחי, הם לא רצו לעבוד איתי. זה כמעט הוציא אותי מדעתי. אבל גם שם לא ויתרתי. ידעתי שיש לי ביד פורמולה מנצחת, ושאני מחוייבת לעצמי ולעולם להמשיך עם זה עד הסוף. אז המשכתי לחפש ובסוף מצאתי מפעל שהסכים לעבוד איתי. בהתחלה, הוא שלח לי כל מיני דוגמאות של חומרי גלם, ואני פסלתי אותן אחת אחרי השנייה. ואז הוא הבין שאני לא מתפשרת ושלח אותי לקנות בעצמי את חומרי הגלם. הקפדתי שהכל יהיה מהאיכות המעולה ביותר, ובעל המפעל שהבין אותי, הזמין אותי להיות איתו במעבדה וללוות את כל תהליך הייצור של המוצרים שלי כדי לוודא שהם יהיו הכי טובים שאפשר.

 

זה לא דבר של מה בכך. רוב המפעלים עובדים אחרת לגמרי. המעורבות האישית שלי לכל אורך הדרך, מבחירת חומרי הגלם, דרך הפיתוח, ועד היותי הדוגמנית של המוצרים שלי, זה מה שמיוחד פה. הלב שלי נמצא במוצרים האלה. אני לא אשת עסקים. זאת הנשמה שלי כאן.

IMG_0022-Medium

טיפוח אנטי אייג'ינג בשנת 2022 נראה אחרת ממה שחשבתם

IMG_0121-Medium

כימיקלים OUT - קוסמטיקה טבעית IN

הגיע הזמן לשינוי אמיתי בעור הפנים- ללא התערבות פולשנית וללא הזרקת כימיקלים

מאז שהייתי צעירה התעניינתי בקוסמטיקה. אני זוכרת שהלכתי לקוסמטיקאית עם כל פצעון קטנטן שיצא לי. ומהתקופה הזו נשארו לי צלקות ששנים התביישתי בהן. היום אין לי צלקות ואין לי במה להתבייש. אני גאה בפנים שלי. אני אוהבת את איך שאני נראית. ואני יודעת שיש לי פה את הפתרון האמיתי את המוצר, שמגיע לעוד נשים להנות ממנו. רוב התכשירים היום שקיימים בשוק עשויים מנגזרות של נפט האוטמות את הלחות הטבעית של העור  ולמעשה מרעילות את העור . אני לא יכולה לשמוע על זה, זה כואב לי בלב לדעת שנשים שמות את הדברים האלה על הפנים שלהן. ולכן אני עושה את מה שאני עושה, ומפתחת מוצרים טבעיים שבאמת עוזרים לעור הפנים, ומאיטים את הזדקנות העור בדרך טבעית ובריאה.

מבצעים מטורפים עד 30% הנחה למארזי היופי שלך

מלאי פרטים למימוש ההטבה

ותגידי, התכשירים שלך טובים גם לגברים?

חד משמעית, כן. בעלי ג’ינג’י. יש לו עור פנים רגיש. והוא משתמש במוצרים שלי, וזה עובד לו. הסרום האורגני עוצר את הזדקנות העור, והקרם שומר לו על הלחות הטבעית של העור. יש לי גם קרובי משפחה ולקוחות רבות שמשתמשות  במוצרים וכולם מדווחים על תוצאות מעולות על עור מוזן כל היום מבריק ובריא. נכון שרוב השוק של קוסמטיקה פונה לנשים, אבל אני חושבת שזה חבל. שגם לגברים כדאי לשמור על העור שלהם. והמוצרים שלי יכולים לעזור להם ולמנוע את הזדקנות עור הפנים כי סימני הגיל מופיעים גם אצל גברים. אני אשמח לראות כמה שיותר גברים שקונים את המוצרים שלי ומשתמשים בהם.

אז מה בעצם יש בחנות שלך?

נכון לעכשיו יש בחנות שני תכשירים בסיסיים: סרום אורגני עשיר בשמנים ובוויטמינים, וקרם עשיר מתמציות צמחים, חומצה היאלורונית וויטמינים. התכשירים קיבלו את אישור משרד הבריאות, וישנם תכשירים נוספים המצויים בתהליכי ייצור

תמונה 3

תמונה2

יש לך מסר, לסיום?

אני לא יכולה למכור משהו שאני לא מאמינה בו, והתוצאות ניכרות לעין. המון נשים לא מאמינות לגילי וגם לא מאמינות שלא עשיתי שום הזרקות, אבל זו האמת לאמיתה. המוצרים שלי עובדים. תנסי ותיווכחי בעצמך. לקוחות מספרות שמרגישות את האפקט כבר בימים הראשונים. אני מקווה שכמה שיותר נשים, וגברים, ייחשפו למוצרים שלי, ויעברו להשתמש בחומרים שבריאים לעור שלהם. 

דלית ברזני

אתר: dalita-beauty.co.il
אינסטגרם: dalit.barazani
פייסבוק: דלית היופי שבטבע

מבצעים מטורפים עד 30% הנחה למארזי היופי שלך

מלאי פרטים למימוש ההטבה